Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Кінах Анатолій Кирилович

БІОГРАФІЯ

Народився 4 серпня 1954 року в українському селі Братушани (Молдова) Вищу освіту здобув у Ленінградському кораблебудівному інституті, який закінчив 1978 року. За фахом - інженер-суднобудівник.

По закінченню ленінградської корабелки працював на Таллінському суднобудівному заводі. В 1981 році приїздить до Миколаєва, де починає працювати на суднобудівному заводі "Океан". На миколаївському "Океані" пройшов трудовий шлях від майстра до начальника виробництва заводу.

У квітні 1990 року обирається до Верховної Ради України. Протягом двох наступних років працює в парламентській комісії з питань економічної реформи. Саме за його участі розробляються та приймаються такі важливі для становлення підприємницького руху в Україні закони, як "Про підприємництво", "Про власність", "Про приватизацію".

В 1992 році Анатолій Кінах обирається представником Президента України у Миколаївський області, а ще за два роки - головою обласної Ради народних депутатів. У 1995 році Анатолія Кінаха обрано віце-прем'єр-міністром України з питань промислової політики, через рік призначено радником Президента України з питань промислової політики.

До Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах приєднався в 1997 році. Сама тоді національний "директорський корпус" обрав його президентом УСПП. З 1997 року - перший заступник голови ради Міжнародного конгресу промисловців і підприємців.

У березні 1998 року Анатолій Кінах обирається народним депутатом Верховної Ради України за виборчим округом Миколаївської області. Деякий час він очолює Комітет Верховної Ради з питань промислової політики. Йому вдається підготувати законопроект про експеримент в гірничо-металургійному комплексі та сприяти його прийняттю, напрацювати пропозиції щодо реформування суднобудівної галузі. Приділяючи значної уваги розвитку соціального партнерства на Україні, Анатолій Кінах підтримав пропозицію створити 1998 року Конфедерацію роботодавців України та очолив її координаційну раду.

В 1999 обіймав посаду першого віце-прем'єр-міністра України. З травня 2001 по листопад 2002 - Прем'єр-міністр України. У 2002 року обирається народним депутатом України. Залишившись працювати головою уряду, відмовляється від депутатського мандату.

З лютого 2005 року - перший віце-прем'єр-міністр України. 27 вересня 2005 року Анатолія Кінаха призначено Секретарем Ради національної безпеки і оборони України.

На сьогодні очолює Український союз промисловців і підприємців, Федерацію роботодавців України. З 2000 року - лідер Партії промисловців і підприємців України.

Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.
Нагороджений Орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»